امروز سه شنبه 29 آبان 1397
 

 

درباره ما
 

پایگاه خبری-تحلیلی صدای مازندران حاصل تلاش گروهی از اهالی رسانه می باشد که با هدف یاری رسانیدن به جریان آزاد و حق مدار  اطلاع رسانی به منظور حفاظت و ارتقای منافع ملی و توسعه و پیشرفت همه جانبه استان مازندران راه اندازی شده است که این وب سایت با رعایت قوانین و مقررات نظام جمهوری اسلامی ایران اداره می شود و به هیچ حزب و جناح سیاسی وابسته نیست و به اردوگاه های سیاسی سرسپردگی ندارد.

صدای مازندران صرفا دل در گرو ولایت داشته و منافع ملی و مصالح عالیه نظام و انقلاب اسلامی  دارد و به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران عزیز پای بند است.

این پایگاه خبری تحلیلی با حفظ نگاه ویژه خود به مسایل کلان سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی، کشور و خصوصا استان زرخیز مازندران آماده است تا با درج تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان، نخبگان و همه اهالی رسانه زمینه مناسبی برای تضارب آرا و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم فراهم آورد.

گردانندگان پایگاه خبری تحلیلی صدای مازندران تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهند کرد از محدوده اخلاق حرفه ای خارج نشوند.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها از جمله مواردی است که در الویت کاری صدای مازندران قرار داشته و مدیریت این پایگاه خبری خود را ملزم به رعایت آن میداند.

همچنین، تا حد امکان، تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه تماس با ما ارسال می  شوند،  منتشر خواهند شد. بدیهی است که صدای مازندران از انتشار نظراتی که حاوی توهین، تهمت به اشخاص حقیقی و حقوقی  باشند و یا  هدفشان دروغ پردازی ها و سیاه نمایی های مغرضانه علیه نظام باشد معذور است. 

گردانندگان صدای مازندران پیشاپیش از راهنمایی ها و نقدهای شما مخاطبان گرامی در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری، تحلیلی استقبال می کنند.

 

 

مدیریت صدای مازندران:الیاس خلیلی

تلفن همراه09113541392 

مدیر فنی:مهندس علی ساعدی 

همکاران تحریریه:محمد رضا فرجی ، حامد محسن نژاد ،ابولفضل زین العابدین پور،مصطفی شجری،سامره عبدی