امروز سه شنبه 29 آبان 1397
 

 

کد خبر : 6479
تاریخ انتشار : یکشنبه 22 بهمن 1396 - 17:46
تعداد بازدید : 126
دومین آیین تجلیل از برترین های ورزش بابلسر
صدای مازندران: دومین آیین تجلیل از برترین های ورزش بابلسر از 72 مدال آور مسابقات جهانی، آسیایی و بین المللی تجلیل شد

به گزارش صدای مازندران: دومین آیین تجلیل از برترین های ورزش بابلسر با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران ، مدیرکل ورزش و جوانان استان، امام جمعه شهرستان بابلسر و مسئولان و ورزشکاران  از از 72 مدال آور مسابقات جهانی، آسیایی و بین المللی تجلیل شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر در این مراسم  با اشاره به ظرفیت‌های موجود در ورزش شهرستان  اظهار داشت: ظرفیت‌های بسیاری در ورزش بابلسر وجود دارد که همه باید با همکاری هم به این ظرفیت‌ها توجه کرده و هم از آنها نهایت استفاده را ببریم.

پهلوان  با اشاره به اهمیت و جایگاه  ورزش در شهرستان و بر شمردن فرصت ها و ظرفیت های موجود گفت: برای پیشبرد بهتر امور و به منظور استفاده از همه ظرفیت ها باید هماهنگی و تعامل لازم را با هم داشته باشیم تا روز به روز شاهد پیشرفت ورزش در  بابلسر باشیم.

وی افزود: با تعاملی که بین اداره ورزش و جوانان شهرستان بابلسر و دیگر ادارات شهرستان  به وجود آمده و حمایت های بی دریغ مدیرکل ورزش و جوانان مازندران که جدیت لازم را در مباحث ورزش و جوانان را دارد،روند اجرای برنامه های این اداره مثبت بوده و در صورت ادامه این شرایط، وضعیت ورزش شهرستان بهبود قابل ملاحظه ای می یابد.

در این مراسم با شکوه از 72 مدال آور مسابقات جهانی، آسیایی و بین المللی و همچنین ملی پوشان اعزامی به مسابقات جهانی و آسیایی ،مربیان، داوران، خادمان و حامیان وپیشکسوتان ورزشی تجلیل و تقدیر شد

و در پایان این مراسم نیز از مجموعه مدیران شهرستان بابلسر بویژه امام جمعه، نماینده، فرماندار و شهردار و شورای اسلامی شهر نیز  تقدیر شد

 

سیدمحمدکاظمی/صدای مازندران

 

 

 

 

 

 

 
نظر شما