امروز سه شنبه 29 آبان 1397
 

 

کد خبر : 6484
تاریخ انتشار : دوشنبه 23 بهمن 1396 - 08:19
تعداد بازدید : 127
آیا رئیس جمهور به شعارهای خودش عمل کرده است؟
صدای مازندران: اگر رعایت قانون اصل است چرا وی اجازه نمی دهد قوه قضائیه به اختلاس حیف و میل و سوء استفاده مالی برادرش رسیدگی کند؟

 به گزارش صدای مازندران در روز 22 بهمن حسن روحانی با ناراحتی زیادی که از روی عصبانیت کامل بود علیه همه دستگاههای نظارتی در انتخابات داد و بیداد و فریاد و همه را به رعایت قانون اساسی و وحدت و همدلی و رفع اختلافات دعوت کرد.

 

به اعتقاد ما در هیچ یک از موارد حسن روحانی پایبند به شعارهایی که داده نبوده است.

 

1-    اگر رعایت قانون اصل است چرا وی اجازه نمی دهد قوه قضائیه به اختلاس حیف و میل و سوء استفاده مالی برادرش رسیدگی کند؟

 

2-   اگر بحث تحمل انتقادات و اعتراضات مطرح است چرا روحانی به همه منتقدین خود انواع اهانت ها و نفرین را حواله می دهد؟

 

3-   مگر در قانون اساسی نیامده که جایگاه شورای نگهبان در انتخابات باید رعایت و محترم شمرده شود چرا این همه بی احترامی در رابطه با روند نظارت و بررسی در رد صلاحیت ها و تعیین صلاحیت ها شده است ظاهراً فراموش کرده که اگر همین شورای نگهبان احمد نژاد و هاشمی رفسنجانی را تأئید می کرد دیگر حسن روحانی رئیس جمهور نبود.

 

حسن روحانی به جای اینکه در راهپیمایی 22 بهمن از ملت بزرگ ایران به جهت ناتوانی در مدیریت امور اجرایی کشور و این همه اختلاس ها مالی و عدم رسیدگی به مشکلات معیشتی مردم عذرخواهی کند به دنبال سوژه سازی جهت تخریب و تضعیف نهادهای انقلابی بود.

 

 

رئیس جمهور خودش را به فراموشی مطلق زده که همه معترضین اخیر کشور از عملکرد ضعیف او ناراحت و متأسف بوده و هستند و اگر همین نهادهای انقلابی نبودند روحانی هم سرکار نبود.

 

هنگامیکه رئیس جمهوری به جای اینکه در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی منادی وحدت باشد عامل فتنه و اختلاس و اعتراضات مطرح کردند نمی دانست که مردم در نارضایتی های اخیر با شورای نگهبان هیچ مشکلی ندارند و با نهادهای انقلابی نیز حرف و حدیثی نداشتند آنها از اختلاس های مدیران شما انتقاد و دولتی که توان اداره قیمت مرغ و تخم مرغ را در کشور ندارد ، بی شک نمی تواند مدعی مدیریت در مباحث کلان کشوری باشد. / وفایی نژاد/

 

 
نظر شما