امروز چهارشنبه 25 مهر 1397
 

 

کد خبر : 6769
تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردين 1397 - 19:33
تعداد بازدید : 75
آیت اله طبرسی :
خیمه های معرفت امامزادگان از کار های خوب در نظام جمهوری اسلامی
صدای مازندران- نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: برپایی خیمه های معرفت در امامزادگان از کارهای خوب در نظام جمهوری اسلامی بشمار می رود.

به گزارش ستاد خبری طرح آرامش بهاری اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران آیت ا... طبرسی نماینده ولی فقیه در این استان در حاشیه بازدید از خیمه معرفت آرامش بهاری در امامزاده عباس(ع) ساری گفت:  اینکه روحانیون در این خیمه های معرفت حضور پیدا می کنند و به سوالات خانواده ها  پاسخ می دهند، نعمت خوبی است و نتایج مثمر ثمری خواهد داشت.

وی افزود:خیمه معرفت خیلی راهگشاست چرا که مردم در امامزادگن حضور قابل توجهی دارند واین کار بسیار زیبنده ای است که اوقاف انجام می دهد.

 آیت اله طبرسی در این بازدید از مبلغان خواست تا شبهات و سوالات مردم گردآوری شود و خدمت مراجع عظام انتقال داده شود چون خیمه معرفت با توجه به مراجعات مردم  راه  خوبی برای شناخت  جامعه در ابعاد مختلف است.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد :خیمه معرفت تنها مسئله شرعی نیست ، چراکه روحانی و مبلغی که در خیمه فعالیت می کند از این طریق فکر، دین، عقیده، روش و منش مردم را می فهمد.

آیت اله طبرسی اذعان داشت: مردم ما مردمی معتقد و دیندارند و بدین سبب به امامزادگان پناه می برند و به این بزرگواران متوسل می شوند.

وی خاطر نشان کرد: ما باید این میراث بزرگ گذشتگان را حفظ کنیم و یکی از را ه های حفظ آن همین خیمه معرفت در جوار امامزادگان است تا رسالت انقلاب و رسالت دینمان را انجام دهیم و مردم را به دین، ایمان و عقیده تشویق کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با توجه به فرموده مقا م معظم رهبری در تبدیل بقاع متبرکه به قطب فرهنگی  افزود: همانطوریکه بقاع متبرکه مراکز زیارتی و سیاحتی بشمار می روند با این کارها تبدیل به مراکز فرهنگی می شود.

 
نظر شما

 

 

پربیننده ترین