امروز چهارشنبه 25 مهر 1397
 

 

کد خبر : 6771
تاریخ انتشار : جمعه 17 فروردين 1397 - 19:41
تعداد بازدید : 81
مهلت نام‌نویسی مسابقات سراسری قرآن کریم ۲۰ فروردین به پایان می‌رسد
صدای مازندران- حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی گفت: مهلت نام‌نویسی در چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ۲۰ فروردین‌ماه 97 به پایان می‌رسد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان مازندران، حجت‌الاسلام ابراهیم حیدری جناسمی اظهار کرد: اداره کل اوقاف و امور خیریه استان هر سال برنامه‌های متعددی را اجرایی می‌کند که یکی از آنها برگزاری مسابقات قرآنی است.

وی گفت: مهلت نام‌نویسی برای شرکت در چهل ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم ۲۰ فروردین‌ماه به پایان می‌رسد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران با اشاره به اینکه مسابقات قرآنی اوقاف و امور خیریه در سه مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌شود، تصریح کرد: ثبت‌نام مرحله شهرستانی مسابقات قرآن اوقاف از سال گذشته آغاز شده و تا ۲۰ فروردین ادامه دارد.

حجت الاسلام حیدری تصریح کرد: این مسابقات در رشته های حفظ ۵جزء، حفظ ۱۰ جزء، حفظ ۲۰ جزء، حفظ کل قرآن کریم، قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ و معارف موضوعی قرآن کریم، حفظ و معارف احادیث و تفسیر قرآن کریم برگزار می شود.

 وی افزود: علاقه مندان می‌توانند با داشتن حداقل ۱۸ و حداکثر ۴۰ سال در چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم سازمان اوقاف و امور خیریه شرکت کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران ادامه داد: مرحله شهرستانی این دوره از مسابقات از ۲۰ فروردین تا ۲۶ اردیبهشت سال ۹۷ و مرحله استانی از یکم تیرماه تا ۶ مردادماه همان سال در مازندران برگزار می‌شود.

حجت الاسلام حیدری اظهار کرد: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و شرکت در این دور از مسابقات علاوه بر مراجعه به ادارات اوقاف و امور خیریه شهرستان محل سکونت خود می‌توانند برای ثبت نام و مشاهده دستورالعمل چهل‌ویکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به سایت سازمان اوقاف و سایت مسابقات به نشانی WWW.QuranIran.ir مراجعه کنند.

 
نظر شما

 

 

پربیننده ترین