امروز پنجشنبه 26 مهر 1397
 

 

کد خبر : 6916
تاریخ انتشار : یکشنبه 16 ارديبهشت 1397 - 08:04
تعداد بازدید : 71
آسیب های جامعه نتیجه بخشی نگری است
صدای مازندران: اسلامی، با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی با بسیج منابع مردمی قابل تحقق است، یادآور شد: چالش های پیش بینی نشده را با پیش بینی و پیشگیری می توان مدیریت کرد

استاندار مازندران با بیان اینکه مدیریت باید در یک اتاق شیشه ای و شفاف صورت گیرد، آسیب ها را نتیجه بخشی نگری دانست.

به گزارش صدای مازندران، محمد اسلامی در حاشیه دوره آموزشی فرمانداران، بخشی نگری و نگاه بخشی را از آسیب های امروز در جامعه بیان کرد و گفت: این درحالی است که مدیریت ها باید شفاف و در یک اتاق شیشه ای صورت گیرد.

وی نگاه توسعه منطقه ای را ضرورت نیاز توسعه جامعه برشمرد و گفت: برای کارآمدسازی و حرکت دستگاه حاکمیتی در شهرستان ها نیاز به توسعه اجتماعی داریم و عدم مقبولیت اجتماعی از موارد بسیاری مهمی است که باید آسیب شناسی شود.

وی فرمانداران را نماینده دولت و حکومت در شهرستان ها دانست و از آنان خواست برای رفع دغدغه های مردم به دنبال پیاده سازی سیاست های اقتصاد مقاومتی در جامعه باشند.

اسلامی، با بیان اینکه تحقق اقتصاد مقاومتی با بسیج منابع مردمی قابل تحقق است، یادآور شد: چالش های پیش بینی نشده را با پیش بینی و پیشگیری می توان مدیریت کرد و باید از مشارکت مردم در امور مختلف بهره کافی برد.

استاندار مازندران، با اشاره به اینکه دشمنان با ترفندهای مختلف در پی آن هستند تا تلاطمی در اقتصاد و بازار ما ایجاد کنند، تلاطم ایجاد شده در بازار نرخ ارز را از جمله موارد برشمرد و خواستار مدیریت این عرصه شد.

وی همچنین با اظهار اینکه منابع دولت محدود است از فرمانداران خواست تا برای رفع اصلی دغدغه های مردم ریل گذاری و برنامه ریزی کنند و برای پاسخگویی سریع به مردم و اجرای میز خدمت نیازسنجی داشته باشند.

اسلامی، اشراف و آگاهی فرمانداران برای مسائل بین المللی برای نظام مدیریت در داخل ضروری برشمرد و افزود: فرمانداران در کارآمدسازی و پویایی نظام نقش اساسی دارند و باید با کارآمدی به سمت توسعه مقبولیت اجتماعی باشیم.

 
نظر شما

 

 

پربیننده ترین