امروز پنجشنبه 26 مهر 1397
 

 

کد خبر : 6943
تاریخ انتشار : یکشنبه 23 ارديبهشت 1397 - 14:02
تعداد بازدید : 77
بازدید نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی از اورژانس آیت ا... روحانی (ره)
صدای مازندران:دکتر نجفی نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی از اورژانس این مرکز بازدید نمود.

صدای مازندران،در این بازدید دکتر نجفی ضمن قدردانی از  پرسنل بیمارستان و بازدید از بخش های بهسازی شده به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا... روحانی (ره) بابل، اورژانس بیمارستان روحانی از بیماران بستری نیز عیادت داشته و نظر آنها را در خصوص نحوه ارایه خدمات جویا شد.
دکتر نجفی در حاشیه این بازدید اعلام داشت: امروز فرصتی دست داد تا از اورژانس بیمارستان مرحوم آیت ا... روحانی (ره) به عنوان بزرگترین بیمارستان شمال کشور بازدید داشته باشیم و در گفتگوی صورت گرفته با بیماران بستری، عموما از نحوه برخورد پرسنل و مسئولین و همچنین خدمات ارائه شده ابراز رضایت می کردند.
وی با ذکر این نکته که در بحث خدمات درمانی دو بخش وجود دارد بیان داشت: بخشی اصلاح روش ها و ساز و کارهای خدمات رسانی است که خوشبختانه در این بخش صحبتی که با دکتر سیفی رئیس بیمارستان آیت الله روحانی(ره) و همچنین بیماران داشتم اصلاحاتی صورت پذیرفت که مورد استقبال است .
نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بخش دیگر هم تجهیزات ، امکانات  ، اعتبارات و بودجه است که تلاش های خوبی از سوی مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بابل صورت گرفته است و ما هم به عنوان نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی در خصوص جذب اعتبارات در سطح وزارتخانه برنامه هایی را در دستور کار داریم.

قابل ذکر است دکتر نجفی قبل از این بازدید در کنفرانس کاربردهای بالینی اسکن قلب در بیماری های عروق کرونر در سالن دکتر خالق نژاد بیمارستان آیت الله روحانی شرکت داشتند.

 
نظر شما

 

 

پربیننده ترین