امروز پنجشنبه 26 مهر 1397
 

 

کد خبر : 6947
تاریخ انتشار : دوشنبه 24 ارديبهشت 1397 - 09:31
تعداد بازدید : 82
اعضای شورای شهر آمل حق اظهار نظر پیرامون شهرداری ساری را ندارند
صدای مازندران: وی افزود: در صورتیکه این پیشنهاد در فرمانداری و سپس در استانداری مورد تأئید قرار بگیرد که هیچ یک از این مراحل طی نشده و تصویبی هم صورت نگرفته است.

به گزارش صدای مازندران، شعبان وفایی نژاد کارشناس امور شوراها و شهرداری ها در رابطه با اختلاف نظر بین یک عضو شورای شهر ساری با دو عضو شورای شهر آمل گفت: یک عضو شورای شهر نظر شخصی خود را به عنوان یک پیشنهاد مطرح کرد این پیشنهاد باید در کمسیون نامگذاری شورا سپس در کمسیون نامگذاری شهرستان که متشکل از نمایندگان بنیاد شهید، آموزش و پرورش، فرمانداری، ارشاد و یک نماینده از شورا مطرح شود.

 

وی افزود: در صورتیکه این پیشنهاد در فرمانداری و سپس در استانداری مورد تأئید قرار بگیرد که هیچ یک از این مراحل طی نشده و تصویبی هم صورت نگرفته است.

 

وفایی نژاد با بیان اینکه دو عضو شورای شهر آمل حتی از این پیشنهاد ناراحت شده و خیلی فوری موضوع را با مشکلات شهرداری تداخل داده اند، تصریح کرد: این اعضا مباحث بسیار عجیبی را مطرح کرده اند که هیچ ارتباطی به این پیشنهاد نداشته است تداخل اعضای شورای شهر آمل به امورات شهرداری ساری جای تعجب یا مطرح کردن پایتخت بهارنارنج که این بحث نیز انحرافی است.

 
نظر شما

 

 

پربیننده ترین