امروز چهارشنبه 25 مهر 1397
 

 

کد خبر : 7040
تاریخ انتشار : دوشنبه 14 خرداد 1397 - 09:08
تعداد بازدید : 43
پیام مدیر عامل سازمان عمران شهرداری ساری به مناسبت سالروز ارتحال امام و قیام 15 خرداد
صدای مازندران: امام خمينی(ره) با سلوک علمـی و عملی خويش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشيد؛ جفاها ديد اما با ثبات قدم ...

به گزارش صدای مازندران، مهندس سید حمید هاشمی مدیرعامل سازمان عمران شهرداری ساری به مناسبت سالگرد بزرگداشت ارتحال امام و قیام تاریخی 15 خرداد پیامی صادر کرد که در متن آن آمده است:

 

سالگرد بزرگداشت رحلت جانگداز امام خمينی (ره) بنيانگذار جمهوری اسلامی ايران و شهادت ياران ايشان در فاجعه قيام خونين 15 خرداد 1342 را به عموم مردم شريف ايران اسلامی بخصوص به شهروندان قدرشناس ساری تسليت و تعزيت عرض مي کنم.

 

بي ترديد فقدان آن عبد صالح خدا برای ملت قدرشناس ايران همواره ضايعه ای جبران ناپذير بوده وخواهد بود.

 

امام خمينی(ره) با سلوک علمـی و عملی خويش به ما قدرت نقد و جسارت در برابر ستم بخشيد؛ جفاها ديد اما با ثبات قدم، روشنگری و تبيين راه درست و نادرست، گام در راه امام آزادگان ابا عبدالله الحسين (ع) گذاشت تا رهروانش نه با اکراه بلکه با اختيار، مسير فردوس برين گيرند.

 

در سالگرد ارتحال ملکوتی معلم و طبیب دلها در حالی به سوگ آن عزیز می نشینیم که به واسطه لطف بیکران الهی، رهبری فرزانه و درس آموخته مکتب امام خمینی (ره) حضرت آیت الله خامنه ای ( مدظله العالی ) سکان هدایت و رهبری ملت آزاده ایران و مسلمانان جهان اسلام را بر عهده گرفته و در پرتو عنایات حضرت ولی عصر(عج) به منزلگاه سعادت هدایت می نماید .

 

15 خرداد  1342 نیز نقطه عطفی در تاریخ مبارزات ملتی علیه استبداد و استعمار است که با نام و اندیشه و راه امام خمینی (ره) پیوندی از یاد نرفتنی دارد.

 

اينجانب با عرض تسليت سالگرد جانگداز رحلت حضرت امام خميني(ره) و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام 15 خرداد، بار ديگر اعلام می دارم مجموعه بزرگ سازمان عمران شهرداری ساری همچون سایر دستگاهها و آحاد مردم با آرمان هاي بلند بنيانگذار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و شهداي اسلام  تجديد ميثاق كرده و از درگاه خداوند متعال موفقیت همگان را در ادامه راه آنان در ظل توجهات حضرت ولي عصر(عج) و تحت زعامت  مقام معظم رهبري حضرت آيت ا... العظمي خامنه اي(مدظله العالي) مسئلت مي نمايم.

 
نظر شما

 

 

پربیننده ترین