امروز سه شنبه 22 آبان 1397
 

 

کد خبر : 7075
تاریخ انتشار : سه شنبه 29 خرداد 1397 - 07:32
تعداد بازدید : 79
حل مشکلات جامعه فقط متکی به اعتبار نیست
صدای مازندران: نماینده بابل با اعلام اینکه در یک جنگ نابرابر اقتصادی در حوزه امنیت غذایی هستیم هشدار داد که باید با تمام قوا مواضع خود را در عرصه تولیدات داخلی و تقویت بنیان های کشاورزی تحکیم بخشیم.
حسین نیازآذری نماینده بابل در مجلس شورای براین باور است که وزارت جهاد کشاورزی پس از ادغام با اهداف جهادی و انقلابی  جهادسازندگی فاصله گرفته است  و تحقق اهداف و سیاست های اقتصاد مقاومتی ایجاب می کند روحیه کار جهادی و انقلابی در نظام اداری کشور احیا شود. 
 
به گزارش صدای مازندران عضو اسبق شورای مرکزی نهاد جهادسازندگی شهرشتان بابل با گرامی داشت هفته جهادکشاورزی تاکید کرد: ثبات امنیت غذایی در کشور مستلزم اقدام جهادی و انقلابی هست و با تفکرات اداری مرسوم نمی توان انتظار تحقق اهداف اقتصادی مقاومتی داشت. 
 
نیازآذری  ادامه داد محور فعالیت هادر جهادسازندگی خدمتگزاری و محرومیت زدایی بود و جهادگران با روحیه انقلابی  به فکر ارتقای اداری یا مادیات  و یا مناسبات سیاسی و گروهی نبودند و به چیزی جز کارو تلاش بی منت فکر نمی کردند. 
 
عضو اسبق ستاد پشتیبانی جبهه و جنگ شهرستان بابل  با یادآوری اینکه جهادگران در حیات انقلابی خود در دو جبهه محرومیت زدایی و پشتیبانی جنگ خالصانه نقش آفرینی می کردند اظهار داشت: برای برون رفت از مشکلات اقتصادی به تفکر و روحیه انقلابی  جهادی  نیاز داریم. 
 
عضو مجمع نمایندگان مازندران درخانه ملت با تشریح اینکه حل مشکلات جامعه فقط به اعتبار متکی نیست افزود: در اوایل انقلاب و در جهادسازندگی همه دغدغه جهادگران محرومیت زدایی و رسیدگی به امور محرومان بود و جهادگران برای کار و تلاش شب و روز نمی شناختند.
 
نماینده بابل با اعلام اینکه در یک جنگ نابرابر اقتصادی در حوزه امنیت غذایی هستیم هشدار داد  که باید با تمام قوا مواضع خود را در عرصه تولیدات داخلی و تقویت بنیان های کشاورزی تحکیم بخشیم.
 
دو انتظار متفاوت نماینده بابل ازروسای دانشگاه علوم پزشکی و صنعتی نوشیروانی؛
ازیکی تحرک از دیگری تعالی
 
حسین نیازآذری نماینده بابل وفق رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری در دیدار با استادان دانشگاه های کشور درماه مبارک رمضان طی دو مکاتبه جداگانه با روسای دانشگاه های علوم پزشکی و صنعتی نوشیروانی  ضمن تشکر از مساعی اعضای هیات علمی و پژوهشگران دانشگاهی خواستار نقش آفرینی دانشگاهیان در برطرف نمودن مشکلات جامعه شد. 
 
نیازآذری در نامه ای نظارتی به رییس دانشگاه علوم پزشکی بابل، جایگاه این دانشگاه را وفق ارزیابی های پایگاه های اطلاعات علمی مطلوب نداست و خواستار تحرک بیشتر علمی و آموزشی دراین مرکز علمی شد و از دکتر جلالی تقاضاکرد برای توسعه و تعالی آموزشی و پژوهشی دانشگاه علوم پزشکی برنامه های رهیافتی ارائه نماید.  
 
وی همچنین در نامه ای دیگری با تقدیر از اینکه دانشگاه صنعتی نوشیروانی در بین  دانشگاه های برتر جوان دنیا در۲۰۱۸قرارگرفت ابراز مسرت نموده است. 
 
عضوهیات رییسه کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در نامه به دکتر واثقی خواستار تحقق بیش از پیش نیات خیرخوانه واقف دوراندیش دانشگاه صنعتی در تعالی شهرستان گردید.
 
 
نظر شما