امروز سه شنبه 22 آبان 1397
 

 

کد خبر : 7081
تاریخ انتشار : سه شنبه 05 تیر 1397 - 00:50
تعداد بازدید : 76
سخنرانی رئیس داد گستری شهرستان بابلسر در نمازجمعه بمناسبت هفته قوه قضاییه
صدای مازندران: رئیس دادگستری شهرستان بابلسر ازسرعت و دقت رسیدگی در پرونده‌های قضایی خبر داد.

به گزارش صدای مازندران: سید اسدالله آقایی رئیس دادگستری شهرستان بابلسر در با سخنرانی در نمازجمعه شهرستان بمناست هفته قوه قضاییه از  ازسرعت و دقت رسیدگی در پرونده‌های قضایی خبر داد.

آقایی وظیفه اصلی قوه قضایی را از دید مقام معظم رهبری اقامه عدل و قسط دانست و گفت:این موضوع اصلی‌ترین امور دینی مردم و نیزکار انبیاءِ الهی بوده است.

وی   قوه قضاییه را از  بازوی توانای نظام جمهوری اسلامی برشمرد و گفت:  حمایت از مظلومین و ستم دیدگان  سر لوحه و وظیفه قوه قضاییه است

آقایی افزود:  خوشبختانه امروز یکی از کارآمدترین حوزه‌های قضایی استان در شهرستان بابلسر است و بی‌شک این میسر نشده است، مگر با تلاش قضات پاک‌دست و کارکنان زحمت‌کش این دستگاه در بابلسر که جا دارد از زحمات تمام این عزیزان قدردانی کنیم.

وی رسیدگی به پرونده‌ها را در بابلسر ز بسیار خوب توصیف کرد و گفت:  قطعیت، حتمیت و سرعت عمل در اجرای احکام بسیار اهمیت دارد و پرونده‌هایی که احتمال دارد، با چالش امنیتی مواجه شود با قید فوریت  و نظارت دادستان رسیدگی می‌شود.

وی به برنامه‌های هفته قوه قضاییه در بابلسر اشاره نمود و افزود: برگزاری جلسه هم‌اندیشی با قضات و کارکنان دادگستری و اعضای شوراهای حل اختلاف، دیدار با امام جمعه ، تجدید بیعت با امام راحل و مقام معظم رهبری با حضور در یادمان شهدای گمنام، ارائه عملکرد در سخنرانی قبل از خطبه‌ها و دیدار با مردم  و بویژه خانواده شهدا از برنامه‌های هفته قوه قضاییه در  بابلسر  بود که صورت پذیرفت.

 
نظر شما