امروز چهارشنبه 25 مهر 1397
 

 

کد خبر : 7113
تاریخ انتشار : یکشنبه 31 تیر 1397 - 11:14
تعداد بازدید : 40
دو شهر با یک شهردار ؛
اعتراض رئیس شورای شهر رودسر به انتخاب شهردار نوشهر !
صدای مازندران : اعضای شورای اسلامی شهر نوشهر در حالی در نشست روز پنجشنبه خود علی امانی را به عنوان بیست و ششمین شهردار نوشهر انتخاب کردند که رئیس شورای شهر رودسر در استان گیلان به این خبر واکنشی اعرتاض آمیز داشت .....

صدای مازندران به نقل از شمال نیوز:  اعضای شورای اسلامی شهر نوشهر در حالی در نشست روز پنجشنبه خود علی امانی را به عنوان  بیست و ششمین شهردار نوشهر انتخاب کردند که رئیس شورای شهر رودسر در استان گیلان به این خبر واکنشی اعرتاض آمیز داشت .

به گزارش شمال نیوز، مهدی اسحاقی رییس شورای شهر نوشهر  گفت که انتخاب امانی به عنوان شهردار پس از بررسی گزینه های مختلف ، به اتفاق آرا صورت گرفته است .

پیش از این مجید شعبان نژاد به مدت هشت ماه شهردار نوشهر بود و ششم خرداد ماه امسال به صورت ناگهانی از سمتش استعفا کرد.

شهرداری نوشهر در مدت حدود 2 ماه گذشته با سرپرستی رضا کاظم نژاد اداره می شد.

علی امانی پیشتر نیز از سال 86 تا مهر ماه 92 شهردار نوشهر بود.

وی سابقه سکانداری شهرداری رودسر در استان گیلان را هم کارنامه دارد.

امانی شهردار رودسر است و خاتمه کار او در شورا مطرح نشده است


واکنش شورای شهر رودسر به انتخاب علی امانی به عنوان شهردار نوشهر

به گزارش دیارمیرزا، مجتبی کاظمی رئیس شورای اسلامی رودسر شایعات مربوط به حضور شهردار این شهر در نوشهر را تکذیب کرد.

کاظمی یادآور شد: علی امانی شهردار رودسر به صورت رسمی و با حکم استاندار از اواسط آبان ماه سال ۱۳۹۶ شهردار رودسر بوده و هیچ موضوعی در خصوص خاتمه کار ایشان، در صحن شورا مطرح نشده است.

وی بیان داشت: با وجود سختی های کار در شهرداری ها و کمبود منابع مالی پایدار، اگرچه انتقادها و پیشنهادهایی به هر شهردار وارد است اما شهرداران می بایست با تلاش و کوشش هرچه بیشتر در صدد کاستن نواقص و تقویت عملکردهای مثبت اقدام کنند تا برنامه های ارائه شده خود در روزهای مصاحبه جهت تصدی پست شهرداری محقق سازند.

رئیس شورای شهر رودسر خاطر نشان کرد: برای شورای شهر نوشهر و شهردار آتی این شهر آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم هرچه زودتر از چالش و بی ثباتی روزهای آغازین دوره پنجم خود خارج شوند.

وی تصریح کرد: امانی همچنان به عنوان شهردار رودسر فعالیت دارد و با تمام توان مشعول کار است و با انتخاب ایشان از سوی شورای نوشهر مخالفیم.

گفتنی است روز گذشته علی امانی با ۵ رای اعضای شورای اسلامی، به عنوان شهردار نوشهر معرفی شد./74

 
نظر شما

 

 

پربیننده ترین