امروز چهارشنبه 25 مهر 1397
 

 

کد خبر : 7114
تاریخ انتشار : یکشنبه 31 تیر 1397 - 11:17
تعداد بازدید : 39
15 مردادماه؛ آغاز پروازهای حج تمتع در مازندران
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: 3 هزار و 220 نفر از حجاج مازندران در قالب 12 پرواز از 15 مردادماه امسال عازم سرزمین وحی می‌شوند.

به گزارش صدای مازندران،سعدالله وطن‌خواه امروز درباره زمان پروازهای حج تمتع در فرودگاه مازندران اظهار کرد: ۳ هزار و ۲۲۰ نفر از حجاج مازندران در قالب ۱۲ پرواز از ۱۵ مردادماه امسال عازم سرزمین وحی می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه پروازهای حج تمتع از ۱۵ تا ۲۰ مرداد ماه به مدت ۵ روز در فرودگاه دشت‌ناز ساری ادامه دارد، افزود: تمامی پروازها توسط هواپیمای سعودی انجام می‌شود.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران با اعلام اینکه تمامی تمهیدات لازم برای انجام پروازها اندیشیده شده است، اضافه کرد: لازم است حجاج به توصیه‌ها توجه کرده و چهار ساعت قبل از پرواز در فرودگاه حضور یابند.

این مسؤول با بیان اینکه سالن‌های فرودگاه برای میزبانی استقبال از زائران آماده است، تصریح کرد: مجموعه فرودگاهی برای انجام عملیات پروازی مطلوب به‌منظور اعزام حجاج آمادگی کامل دارد.

وطن‌خواه خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت موضوع حج و تبعات سیاسی و بین‌المللی مسائل آن لازم است حجاج از حمل موادمخدر پرهیز کنند در این زمینه با توجه به هماهنگی‌های به عمل آمده با دادستان و فرماندهی انتظامی مازندران نحوه اطلاع‌رسانی و برخورد با زائرانی که احتمالا به‌دلیل عدم آگاهی داروهای غیرمجاز را همراه خود حمل می‌کنند پیش‌بینی شده است./فارس/74

 
نظر شما

 

 

پربیننده ترین