امروز چهارشنبه 25 مهر 1397
 

 

کد خبر : 7127
تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 مرداد 1397 - 15:16
تعداد بازدید : 35
کشف احتکار میلیاردی در بابلسر
صدای مازندران: فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از کشف پنجاه میلیارد ریالی اموال احتکار شده در شهرستان بابلسر، خبر داد

به گزارش صدای مازندران: سرهنگ کارآگاه"عبداله رضوانی" گفت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار انواع لوازم خانگی توسط فردی در شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت .
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر تصریح کرد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه کارآگاهان پلیس آگاهی وبازرسان تعزیرات حکومتی وکارشناسان اداره صنعت ومعدن وتجارت بابلسر موفق به شناسایی محل دپوی اموال احتکاری شدند .
سرهنگ رضوانی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی قضائی، ماموران در بازرسی از محل دپوی اموال، انواع لوازم خانگی ایرانی و خارجی به ارزش پنجاه میلیارد ریال را کشف کردند .
این مقام انتظامی از پلمب محل نگهداری کالاهای احتکار شده خبر داد و اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد .
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر بااشاره به این که هدف احتکار منفعت طلبی و سوء استفاده از نیاز مصرف کنندگان ارزاق و سایر نیازمندی های عمومی است، گفت: احتکار از جرائم عمدی است که نه تنها باعث اختلال در چرخه اقصتادی و تولیدی کشور می شود بلکه موجب کاهش قدرت خرید مردم می شود .
سرهنگ رضوانی در خاتمه با اشاره به عزم راسخ پلیس در برخورد با اخلالگران در نظام اقتصادی کشور از مردم خواست: در صورت شناسایی محتکران و عاملان ایجاد ناامنی در نظام اقتصادی جامعه، مراتب را به مرجع قضائی و انتظامی اطلاع دهند .

کاظمی/صدای مازندران

 
نظر شما

 

 

پربیننده ترین