امروز سه شنبه 29 آبان 1397
 

 

کد خبر : 7183
تاریخ انتشار : سه شنبه 13 شهریور 1397 - 19:51
تعداد بازدید : 100
حاشیه های مراسم تجلیل از اعضای انجمن صنفی خبرنگاران مازندران

به گزارش صدای مازندران، مراسم تجلیل از اعضای صنفی خبرنگاران مازندران که اولین همایش برگزار شده در استان در این حوزه می باشد با حاشیه هایی همراه بود که به شیرینی محتوایی مراسم افزود.


مراسم با حضور پر رنگ. وتاثیر گذار آرزو ولیپور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان که اولین بانوی مدیرکل دستگاه های اجرایی استان است همراه بود که با توجه به کم سابقه بودن این اقدام در میان سایر مدیران دستگاه های اجرایی می توان امیدوار بود با تحقق 30 درصدی پست های مدیریتی به بانوان شاهد درک متقابل جامعه زنان از سوی مسئولین باشیم .


هر چند که گفته شد از بانوان مدیر استان دعوت بعمل آمد اما جای خالی تنها بانوی مدیرکل اقتصادی استان یعنی لیلا واثقی مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری در این مراسم خالی بود . جای خالی که شاید به تعبیری به خلاءهای سرمایه گذاری استان بی ربط نباشد . هرچند که عدم تعامل واثقی با جریان رسانه ای استان مسبوق به سابقه است اما اتاق بازرگانی , صنایع و معادن استان به نوعی خانه واثقی محسوب می شود که عدم حضورش در این جمع جای خالی سوالات متعددی را در ذهن خبرنگاران باز کرد . شاید حضور واثقی می توانست به برخی دغدغه های اقتصادی خبر نگاران حتی در مقام پاسخگویی مثمر ثمر بوده باشد .


سمیه قاسمی طوسی که برای دریافت لوح خبرنگار افتخاری به روی سن رفت , نتوانست از حضور جمعی از خبرنگاران پر تلاش استان بگذرد و به ارائه گزارش کار مفصلی پرداخت که با سوال و دغدغه خبرنگاری در حوزه عملکرد حوزه بانوان در راستای خدمت به بانوان خبرنگار مواجه شد.


فضای صمیمی این مراسم , تبدیل به یک نشست هم اندیشی شد به گونه ای که بخشی از دغدغه های خبرنگاران بدون برنامه ریزی قبلی و به صورت خودجوش درهمایشی که متعلق به آنها بود توسط یکی از خبر نگاران زحمت کش استان بیان شد.

 

 اهدای شاخه های گل به حضور در زمان اجرای میان برنامه یکی از ابتکارات جامعه صنفی بانوان خبرنگار استان بود که تفاوت برنامه ریزی های زنانه و مردانه را ملموس تر می کرد .


اجرای موسیقی سنتی توسط گروه هنری افرا فضای شادی به محفل صمیمی بانوان خبر نگار بخشید .


مجری برنامه که خود از اعضا هیت مدیره انجمن صنفی می باشد از فستیوال عکس انجمن صنفی بانوان خبر داد .

 

 

 

 

 

 

 
نظر شما