امروز سه شنبه 29 آبان 1397
 

 

کد خبر : 7195
تاریخ انتشار : پنجشنبه 15 شهریور 1397 - 10:47
تعداد بازدید : 43
نهضت آسفالت محلات در شرق ساری
صدای مازندران: مدیرعامل سازمان عمران در حاشیه بازدید از حُسن روند اجرایی پروژه های فوق، بر رعایت اصول فنی تأکید و در گفتگویی اظهار داشت: علیرغم دشواریهای بسیاری که در بحث تأمین آسفالت وجود دارد، اما...
به گزارش صدای مازندران به نقل از خبر ارسالی از پایگاه اطلاع رسانی روابط عمومی سازمان عمران شهرداری مرکز مازندران، با تلاش تیم های عملیاتی این سازمان درواحد راهسازی، عملیات آسفالت در محلات مختلف بلوار کشاورز اجرایی شده است.

برپایه گزارشات واصله از محل اجرای پروژه ها، این عملیات عمرانی در راستای روان سازی مسیر عبور و مرور شهروندان در ابتدای پل تجن از جاده گلما و کوچه های فرعی خیابان آزادگان اجرا شده که اخبار دریافتی تا لحظه انتشار این خبر حکایت از تکمیل مراحل پایانی کار دارد.

 

گفتنی است مهندس جابر ملکی مدیرعامل سازمان عمران در حاشیه بازدید از حُسن روند اجرایی پروژه های فوق، بر رعایت اصول فنی تأکید و در گفتگویی اظهار داشت: علیرغم دشواریهای بسیاری که در بحث تأمین آسفالت وجود دارد، اما همه توان خود را برای تحقق خاستگاه عمرانی مردم شهر به کار خواهیم بست.

 

وی حمایت های دکتر عبوری از پروژه های عمرانی را مورد توجه دانست و خاطر نشان کرد: سازمان عمران روزانه بالغ بر 20 پروژه عمرانی را در نقاط مختلف شهر پیگیری می کند

 
نظر شما