امروز سه شنبه 22 آبان 1397
 

 

کد خبر : 7196
تاریخ انتشار : پنجشنبه 15 شهریور 1397 - 22:51
تعداد بازدید : 39
فعالیتهای شبانه روزی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری ساری در آستانه سال تحصیلی
صدای مازندران: مدیرعامل سازمان حمل ونقل وترافیک بیان کرد با نزدیک شدن به ماه مهر و در آستانه فصل بازگشایی مدارس ،سازمان حمل ونقل و ترافیک حسب دستور دکتر عبوری شهردار برای استقبال از این ماه در قالب طرح استقبال از ماه مهر اقداماتی در دستور کار دارد.

به گزارش م. اله وردی خبرنگار صدای مازندران به نقل از روابط عمومی سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری ساری دکتر گوران مدیر عامل این سازمان از اقدامات لازم جهت تسهیل در عبور ومرور دانش اموزان عزیز برای سال تحصیلی ۹۷_۹۸ درسطح شهر ساری خبر داد.

 

مدیرعامل سازمان حمل ونقل وترافیک بیان کرد با نزدیک شدن به ماه مهر و در آستانه فصل بازگشایی مدارس ،سازمان حمل ونقل و ترافیک حسب دستور دکتر عبوری شهردار  برای استقبال از این ماه در قالب طرح استقبال از ماه مهر اقداماتی در دستور کار دارد.

 

گوران تصریح کرد: اهم اقدامات پیش بینی شده در این ایام عبارتند از : رنگ آمیزی سرعت گیرها و خطوط عابر پیاده ، اصلاح علائم ترافیکی و خط کشی محوری معابر سطح شهر خصوصا معابر منتهی به مدارس جهت تسهیل در عبور ومرور دانش آموزان عزیز ووالدین انان مد نظر است.

 

وی عنوان کرد: حجم بالای ترافیک معابر در آغاز سال تحصیلی از طریق تغییر در زمانبندی چراغ های راهنمایی هوشمند که در تقاطع های شهر نصب شده است، کنترل می شود تا وضعیت ترافیکی معابر بهبود یافته و رفت و آمد شهروندان به ویژه در ساعات بازگشایی و تعطیلی مدارس تسهیل شود.

 
نظر شما