امروز سه شنبه 29 آبان 1397
 

 

کد خبر : 7199
تاریخ انتشار : پنجشنبه 15 شهریور 1397 - 23:44
تعداد بازدید : 38
بابلسر میزبان سیزدهمین جشنواره فرزندان مهر کشور
صدای مازندران: سیزدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان مهر کشور با نایب قهرمانی مازندران در مجتمع شهید عظیمی بابلسر به کار خود پایان داد.

به گزارش صدای مازندران:  مسئول تربيت بدني و فوق برنامه امور پشتيبانی سازمان بهزيستی كشور گفت : این دوره از مسابقات از تاریخ سوم تا 15 شهریور با هدف مشارکت اجتماعی هرچه بیشتر فرزندان سازمان بهزیستی و ارتقا سطح سلامتی آنها در دوگروه دختران و پسران برگزار شد.

 علیرضا شریفی افزود : این دوره از مسابقات با حضور بیش ازهزار ورزشکار از کل استانهای کشور در رشته های آمادگی جسمانی ، شنا ، والیبال ، شطرنج ، تنیس روی میز و دومیدانی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

 وی افزود : در این دوره از رقابتها تیمهای کرمان ، مازندران و خراسان رضوی به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

 معاون تربيت بدني و فوق برنامه امور پشتيبانی سازمان بهزيستیكشورگفت : امیدواریم با عزم راسخ و ذهن باروری که در سازمان برای ارتقا سطح سلامتی و ورزش حرفه ای این عزیزان وجود دارد بتوانیم فاتح سکوهای قهرمانی در عرصه های بین المللی نیز باشیم.

 علیرضا شریفی تصریح کرد : خوشبختانه فرزندان این سازمان در اردوهای تیم ملی کشور هم راه یافتند و هم اکنون نیز در تیمی که برای آماده سازی المپیک جوانان فوتسال در آرژانتین به سر می برند 3 نفر از این بازیکنان از همین بچه های سازمان هستند.

 وی در پایان گفت : در راستای سیاست های سازمان بهزیستی کشور سعی بر آن است که در غالب برگزاری اینگونه مسابقات و جشنواره ها ، توانمندی و ظرفیت های موجود در خانواده بهزیستی کشور بیشتر شکوفا شود

 
نظر شما