امروز سه شنبه 29 آبان 1397
 

 

کد خبر : 7200
تاریخ انتشار : پنجشنبه 15 شهریور 1397 - 23:55
تعداد بازدید : 42
حضور مربی سازنده کشتی ساری در تیم ملی:
برگزاری اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان در تهران
صدای مازندران:رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان روزهای 30 شهریور تا اول مهرماه در شهر ترناوا کشور اسلواکی برگزار می شود.

به گزارش صدای مازندران، آخرین مرحله اردوی تیم ملی کشتی آزاد جوانان از روز 16 شهریورماه تا زمان اعزام به رقابت های جهانی اسلواکی در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار می شود.

 

برپایه این گزارش نفرات دعوت شده به این اردو را  در وزن 57 کیلوگرم: رضا علی جانزاده، در 61 کیلوگرم: مهدی عشقی، در 65 کیلوگرم: امیرحسین مقصودی، در 70 کیلوگرم: امیرحسین کاووسی، در 74 کیلوگرم: علی سوادکوهی، در 79 کیلوگرم: سجاد غلامی ، در 86 کیلوگرم: ابوالفضل هاشمی، در 92 کیلوگرم: عباس فروتن، در 97 کیلوگرم: سجاد عزیزی و بالاخره در وزن 125 کیلوگرم: امیر یاری تشکیل می دهند.

 

گفتنی است تقی اکبرنژاد سرمربی و  محسن دلیری، مهدی برائتی و  حسن طهماسبی کادر مربیان را تشکیل می دهند

 

 

 یادآوری میشود که رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی جهان روزهای 30 شهریور تا اول مهرماه در شهر ترناوا کشور اسلواکی برگزار می شود.

 

این گزارش حاکیست حضور محسن دلیری مربی سازنده کشتی مازندران در این اردو به عنوان مربی نشان می دهد که عملکرد وی در محور سازندگی کشتی گیران رده های سنی پایه چشمگیر و بی شک در آینده شاگردان زیادی از این مربی جوان و اخلاق مدار ساروی در بالاترین سطح کشتی کشور خواهند درخشید.

 
نظر شما