امروز سه شنبه 29 آبان 1397
 

 

کد خبر : 7206
تاریخ انتشار : دوشنبه 19 شهریور 1397 - 23:17
تعداد بازدید : 33
فرمانده سپاه ناحیه بابل مطرح کرد:
اهمیت برخورد با مفاسد اقتصادی در سطح جامعه
صدای مازندران: سرهنگ رمضانی فرمانده سپاه ناحیه بابل در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه بیان داشت:امروز توفیق نصیب ما مسئولان شد که خادم مردمی باشیم که به قول امام راحل از مردم عصر رسول الله بهتر هستند.

سرهنگ رمضانی فرمانده سپاه ناحیه بابل در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه بیان داشت:امروز توفیق نصیب ما مسئولان شد که خادم مردمی باشیم که به قول امام راحل از مردم عصر رسول الله بهتر هستند.

 

به گزارش صدای مازندران، فرمانده سپاه ناحیه بابل گفت:تصمیمات امام راحل الهی بود و تشکیل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از مهمترین تصمیمات امام راحل بود که در واقع از برجسته ترین دستاوردهای نظام اسلامی ایران است.

 

سرهنگ رمضانی تصریح کرد:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بدون وابستگی به هیچ جریان و جناحی همیشه در میدان حاضر بوده و در صحنه حضور فعال دارد.

 

وی بابیان اینکه اصحاب رسانه با رساندن اخبار به موقع و صادقانه به مردم نقش مهم و برجسته ای را در دفاع مقدس ایفا کردند ادامه داد: نقش اصحاب رسانه از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون بسیار برجسته بوده و هم اکنون با نمایاندن دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در چهل سال پس از پیروزی انقلاب به جهانیان همچنان شاخص بودن خود را نشان می‌دهد ،رسانه‌ها نقش مهمی در ارتباط مردم و مسئولین دارند و مطالبات مردم که بسیار مهم نیز هست را به مسئولین گوشزد می نمایند و بدون هیچ چشمداشتی به انقلاب اسلامی خدمت می‌کنند.

 

فرمانده سپاه ناحیه بابل به نکته مهمی که نباید از آن غافل بود اشاره کرد و افزود: داشتن روحیه انقلابی و جهادی در این شرایط حساس بسیار مهم است که باید همچنان حفظ گردد متاسفانه برخی از مسئولین با فاصله گرفتن از انقلاب و آرمان‌های آن آب به آسیاب دشمن می‌ریزند ،امروز این خبرنگار هستند که با قلم انقلابی خویش در بیدار کردن این مسئولین نقش بسیار مهمی را ایفا نماید.

 

سرهنگ رمضانی با بیان اینکه خبر های درست و انقلابی را باید بدور از هواهای نفسانی و برای رضای خدا انتشار داد تصریح کرد:امروز دشمن به دنبال این است که مردم را از مسئولین و حاکمیت جدا نماید شما خبرنگاران با انعکاس اخبار صادقانه و دلسوزانه می توانید جلوی این شکاف را بگیرید وباید مطالبه گرانه خواسته‌های ملت را به مسئولان برسانید.

 

فرمانده سپاه ناحیه بابل اظهار داشت:مردم ما همیشه در صحنه بوده و هستند و اگر امروز اخباری از ناپاکی های برخی از افراد را مردم به گوشمان می رسانند به خاطر این است که مردم دغدعه انقلاب و نظام را دارند.

 

وی افزود:هرکس در جایگاه خود باید از نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کند و نباید از سختی ها و ناملایمتی ها دلسرد شود.

 

سرهنگ رمضانی برخورد با مفاسد اقتصادی اخیر را الگویی برای شهرستانهای دیگر دانست و گفت:این جایگاهی که ما مدیران داریم به امانت به ما سپرده شد و باید روزی آن را تحویل دیگران بدهیم؛ امام حسین علیه‌السلام حرکتش برای خدا بود چون اینگونه بود تا کنون در تاریخ ماندگار شد و همچنان ماندگار خواهد ماند.

 

سرهنگ رمضانی با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی و مردمش ادامه دهنده راه اباعبدالله الحسین هستند گفت:سپاه پاسداران انقلاب اسلامی باید از انقلاب محافظت و دفاع نماید امروز با وجود تمامی فشارهای وارده از سوی دشمنان،ما در حال رشد هستیم و این به برکت وجود ائمه اطهار علیه السلام می باشد.

 
نظر شما