امروز سه شنبه 29 آبان 1397
 

 

کد خبر : 7208
تاریخ انتشار : سه شنبه 20 شهریور 1397 - 19:57
تعداد بازدید : 37
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر:
نیروی انتظامی شهرستان بابلسر رعایت حقوق شهروندی را در دستور کار جدی خود قرار داده است.
صدای مازندران: فرمانده نیروی انتظامی شهرستان بابلسر در مراسم تجلیل از خانواده کارکنان فرماندهی انتظامی شهرستان گفت: نقش حمایتی خانواده های پرسنل نیروهای انتظامی در حفظ امنیت موثر است.

به گزارش صدای مازندران: مراسم تجلیل و قدردانی از خانواده های کارکنان زحمتکش فرماندهی انتظامی شهرستان بابلسر  با حضور فرمانده انتظامی شهرستان و امام جمعه بابلسر و مسئولان برگزار شد

سرهنگ عبداله رضوانی فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر در این مراسم  ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی ماموران پلیس در انجام ماموریت ها و وظایف خود، ایثار و فداکاری خانواده کارکنان در پشتیبانی از عملکرد مثبت ماموران انتظامی را امری مهم و قابل ستایش برشمرد.

وی افزود: یکی از مهمترین دلایل موفقیت نیروهای انتظامی و نظامی در برقراری امنیت حمایتی است که از سوی خانواده می شوند.

این مقام مسئول  با اشاره به نقش خانواده در بهبود عملکرد پرسنل نیروی انتظامی، افزود: از مهم ترین وظایف نیروی انتظامی حفظ امنیت و آرامش شهروندان است و این ماموریت  زمانی به نحو شایسته و مطلوب انجام می گیرد که ماموران انتظامی از سوی خانوده حمایت شوند و بدون دغدغه به وظایف خود عمل کنند.

 در پایان مراسم از خانواده های معظم شهدای شهرستان بابلسر  و مقام آوران خانواده های نیروی انتظامی شهرستان در عرصه های فرهنگی،هنری،ورزشی با اهدا هدایایی  تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

 

خبرنگار/سیدمحمدکاظمی

 
نظر شما