امروز سه شنبه 22 آبان 1397
 

 

کد خبر : 7209
تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 شهریور 1397 - 23:03
تعداد بازدید : 39
تشییع پیکر پاک شهید مدافع حرم در بندر امیرآباد
صدای مازندران: پیکر شهید سید سجاد خلیلی که مدتی پیش در جبهه نبرد با تکفیری های داعشی به شهادت رسید، در منطقه ی ویژه ی اقتصادی بندر امیرآباد، روی دستان کارکنان و دریانوردان این مجموعه تشییع شد.

به گزارش م. اله وردی خبرنگار صدای مازندران به نقل از واحد اطلاعات و اخبار روابط عمومی، مراسم تشییع پیکر مطهر شهید سید سجاد خلیلی از شهدای مدافع حرم شهرستان بهشهر ، صبح امروز در بندر امیرآباد برگزار شد.

گزارش تصویری تشییع پیکر پاک شهید مدافع حرم سید سجاد خلیلی در بندر امیرآباد

 پیکر شهید سید سجاد خلیلی که مدتی پیش در جبهه نبرد با تکفیری های داعشی به شهادت رسید، در منطقه ی ویژه ی اقتصادی بندر امیرآباد، روی دستان کارکنان و دریانوردان این مجموعه تشییع شد.
 
 
در این مراسم مدیر، معاونان و سایر کارکنان بندر امیرآباد در کنار پرسنل سایر مجموعه های فعال در منطقه، با حضورشان، یک بار دیگر با شهدای ایران اسلامی و امام شهدا تجدید بیعت کردند.
 
شهید2
 
تشییع پیکر این شهید والامقام در بندر امیرآباد، تلنگری است تا یادآوری و تاکید شود که هر آنچه از رشد بخش های مختلف جامعه دیده می شود،  مرهون رشادت ها و ایثار این شهیدان گرانقدر است.
 
 
امروز بندر امیرآباد در مقابل عظمت و بزرگی رشادتی که شهید خلیلی و همه ی شهیدان برای پاسداشت کیان وطن به خرج دادند، سر تعظیم فرود آورد.
پیکر پاک شهید سید سجاد خلیلی، پس از تشییع در بندر امیرآباد، برای خاکسپاری به زادگاهش در شهرستان بهشهر منتقل شد.

 

 

 

 

شهید11


شهید10


شهید9شهید7

 

شهید26


شهید25


شهید24


شهید23


شهید22


شهید20


شهید19


شهید18


شهید17


شهید14


شهید12

 
نظر شما