امروز چهارشنبه 25 مهر 1397
 

 

کد خبر : 7239
تاریخ انتشار : جمعه 06 مهر 1397 - 23:12
تعداد بازدید : 21
پیام تسلیت سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری بمناسبت درگذشت آتش نشان فداکار
صدای مازندران: بار دیگر خبر تأسف‌بار شهادت قهرمانانه یکی از آتش‌نشانان دلیر کشورمان در مرکز استان مازندران به علت جراحات وارده در عملیات قلب ما را جریحه‌دار کرد.

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ

 

▪️سید حمید هاشمی سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری در پیامی درگذشت شهادت گونه‌ی آتش‌نشان فداکار ابراهیم اسماعیلی را به خانواده‌ی بزرگ آتش‌نشانی، مردم ولایتمدار مرکز مازندران و خانواده این عزیز فقید تسلیت گفت.

 

➖متن این پیام بدین شرح است:

 

▪️بار دیگر خبر تأسف‌بار شهادت قهرمانانه یکی از آتش‌نشانان دلیر کشورمان در مرکز استان مازندران به علت جراحات وارده در عملیات قلب ما را جریحه‌دار کرد.


▪️آتش‌نشانی که جان خویش را برای حفاظت از امنیت جانی و مالی شهروندان به خطر انداخت و اوج ایثارگری و شهامت را به نمایش گذاشت.


▪️حادثه دردناک ارتحال شهادت گونه‌ی آتش‌نشان فداکار ابراهیم اسماعیلی موجب تأثر و اندوه فراوان گردید.درگذشت این آتش‌نشان فداکار و ازجان‌گذشته آن‌هم در هفته‌ی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی نشان داد که آتش‌نشانان این مرزوبوم با کمترین ادعا، بالاترین مراتب انسانی یعنی" ایثار" را به نمایش گذاشته و با نثار جان خود در قبال نجات جان هم‌وطنان "عمل مجاهدانه" را بار دیگر معنا می‌بخشند.


▪️مجموعه‌ی مدیریت و پرسنل جان‌برکف سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت این بزرگ‌مرد عرصه‌ی ایثار آرزوی صبر و اجر برای خانواده‌ی این آتش‌نشان جاوید را دارد.


سید حمید هاشمی - سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری

 
نظر شما

 

 

پربیننده ترین