امروز چهارشنبه 25 مهر 1397
 

 

کد خبر : 7245
تاریخ انتشار : سه شنبه 10 مهر 1397 - 15:52
تعداد بازدید : 12
مشاور امور بانوان و خانواده شهردار ساری:
خانواده های معظم شهدا و جانبازان، سربازان دفاع مقدس فرهنگی
صدای مازندران:حاجیان افزود: شهدا و رزمندگان و جانبازان با حضور در عرصه دفاع مقدس حماسه‌ها آفریده‌اند و اکنون شما در سنگر دفاع مقدس فرهنگی باید در این برهه از زمان ...

به گزارش صدای مازندران به نقل از  روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری ساری، به مناسبت هفته دفاع مقدس، حاجیان مشاور امور بانوان و خانواده شهردار مرکز استان با چند تن از دختران  شهدا، جانبازان قطع نخاعی و زنان بازنشسته شهرداری ساری دیدار کرد.

 

وی هدف از دیدار با دختران شهداي جانبازان قطع نخاعی و زنان بازنشسته شهرداری را تجلیل از صبوری‌های فرزندان، همسران و مادران شهدا و جانبازان  دانست و گفت:  فرزندان و خانواده های معظم شهدا و جانبازان به‌عنوان سربازان دفاع مقدس فرهنگی از سرمایه‌های انسانی و ارزشی بوده که باید پیشانی سازمان‌ها باشند.

 

حاجیان افزود: شهدا و رزمندگان و جانبازان با حضور در عرصه دفاع مقدس حماسه‌ها آفریده‌اند و اکنون شما در سنگر دفاع مقدس فرهنگی باید در این برهه از زمان با تاسی از پدران‌تان سنگری دیگر از کار و تولید خلق کرده و حماسه‌آفرینی کنید تا  سایرین از شما الگوبرداری کنند.

 

 

مشاور امور بانوان و خانواده شهردار ساری چنين ديدارهايي را متاثر از سیاست‌های فرهنگی مهدی عبوری شهردار ساری عنوان کرد و خاطرنشان كرد: استمرار این اقدامات، افزایش روحیه خدمتی و معنوی را برای کارکنان در پی خواهد داشت.

 

 

شایان ذکر است در این دیدارها با اهداي لوح تقدیر و هدایایی از صبوری‌ها و ایثارگری‌های یادگاران شهدا و جانبازان تجلیل شد.

 

 

همچنين به مناسبت هفته دفاع مقدس، حاجیان نائب رئیس شورای کارگری  شهرداری ساری با حضور در دفتر کار محمدی کیادهی مشاور شهردار ساری و رئیس شورای کارگری که از جانبازان جنگ تحمیلی است، مراتب قدردانی حوزه بانوان و خانواده شهرداری را از ایثارگری‌ها و همراهی همسر و خانواده‌شان در طول خدمت به مردم و شهروندان اعلام كرد.

 

 

شایان ذکر است ، مشاور امور بانوان و خانواده شهرداری با تعدادی از بانوان بازنشسته شهرداری نيز دیدار و با اهداي لوح تقدیر از خدمات چندین ساله‌ آنان تجلیل به عمل آورد.

 

وی استفاده از تجربیات بازنشستگان شهرداری را مورد توجه قرار داد و  خاطر نشان کرد: بزودی  مجمع زنان بازنشسته برای ارتبا ط تنگاتنگ بانوان همکار تشکیل خواهد شد.

 
نظر شما

 

 

پربیننده ترین