امروز چهارشنبه 25 مهر 1397
 

 

کد خبر : 7247
تاریخ انتشار : پنجشنبه 12 مهر 1397 - 15:06
تعداد بازدید : 11
دبیر علمی جامعه جراحان شاخه استان:
400 جراح در استان مازندران وجود دارد
صدای مازندران:دکتر شریفی با بیان اینکه جامعه جراحان یک سازمانN.G.O است، افزود: جامعه جراحان بودجه خاصی ندارد که با همکاری و حمایت جامعه جراحان استان می توان این کنگره ها را به صورت مداوم برگزار کرد.

دبیر علمی جامعه جراحان شاخه مازندران گفت: هم اکنون 400 جراح در استان مازندران زیر نظر جامعه جراحان وجود دارد.


به گزارش صدای مازندران، دکتر ولی الله شریفی سورکی، دبیر علمی جامعه جراحان شاخه مازندران در شصت و پنجمین کنگره میان دوره ای جامعه جراحان ایران با موضوع چالشهای جراحی و راهکارهای کاهش عوارض اظهار کرد: این کنگره از 11 تا 13 مهر ماه و با محوریت اخلاق حرفه ای و مقررات پزشکی قانونی در جراحی، راههای کاهش عوارض شایع جراحی، چگونگی عملکرد تیمی در برخورد بابیماران مولتپل تروما، پانل های فوق تخصصی و تخصصی گروه های مختلف جراحی برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه در این کنگره آخرین دستاوردهای علمی ارائه می شود، گفت: 130 استاد و عضو هیات علمی این مسائل را در قالب 21پانل و 35 سخنرانی و 1 کارگاه آموزشی ارائه می دهند.

 

دکتر شریفی با بیان اینکه جامعه جراحان یک سازمانN.G.O است، افزود: جامعه جراحان بودجه خاصی ندارد که با همکاری و حمایت جامعه جراحان استان می توان این کنگره ها را به صورت مداوم برگزار کرد.

 

دبیر علمی جامعه جراحان شاخه مازندران با بیان اینکه 400 جراح در استان مازندران وجود دارد، ادامه داد: در این کنگره بیش از 300 نفر ثبت نام کردند.

 
نظر شما

 

 

پربیننده ترین