امروز سه شنبه 29 آبان 1397
 

 

کد خبر : 7260
تاریخ انتشار : شنبه 28 مهر 1397 - 13:55
تعداد بازدید : 23
وزیر اسبق تعاون، کار و رفاه اجتماعی سخنران اولین سالگرد مرحوم درخشنده
صدای مازندران:مرحوم فرامرز درخشنده در زمان حضور و فعالیت خود در عرصه روزنامه‌نگاری در مازندران به‌عنوان سرپرست خبرگزاری ایلنا، سرپرست روزنامه کار و کارگر در این استان فعالیت داشت.

نشست ستاد برگزاری اولین سالگرد مرحوم فرامرز درخشنده پیشکسوت عرصه رسانه‌ای و سرپرست خبرگزاری کار ایران با حضور اعضای این ستاد برگزار شد.


به گزارش صدای مازندران، محمد درخشنده (فرزند مرحوم درخشنده) سرپرست خبرگزاری ایلنا و یکی از فعالان رسانه‌ای مازندران از برگزاری اولین سالگرد مرحوم فرامرز درخشنده در دهم آبان ماه سال جاری در مسجد محمد رسول‌الله (ص) مرکز استان خبر داد.


وی افزود: سخنران این مراسم علی ربیعی وزیر اسبق وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می‌باشد.


فرامرز درخشنده نهم فروردین‌ماه سال 1342 در کرمانشاه متولد شد. وی هم‌زمان با حضورش در مازندران بیش از 2 دهه در عرصه خبر و روزنامه‌نگاری در این استان فعالیت نمود.


مرحوم فرامرز درخشنده در زمان حضور و فعالیت خود در عرصه روزنامه‌نگاری در مازندران به‌عنوان سرپرست خبرگزاری ایلنا، سرپرست روزنامه کار و کارگر در این استان فعالیت داشت.


مرحوم فرامرز درخشنده عضو هیئت اجرایی خانه کارگر مازندران، سرپرست خبرگزاری ایلنا و کار و کارگر در استان و مسئول انجمن صنفی روزنامه‌نگاران مازندران پس از تحمل سال‌ها رنج بیماری در سن 54 سالگی در بیمارستان حکمت ساری درگذشت.

 
نظر شما