امروز سه شنبه 29 آبان 1397
 

 

کد خبر : 7265
تاریخ انتشار : چهارشنبه 09 آبان 1397 - 23:39
تعداد بازدید : 252
پیام مدیر عامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری به مناسبت گرامیداشت روز پدافند غیرعامل
صدای مازندران: بدون شک هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی است تا کلیه مسئولین و مدیران عزیز با اندیشه ای راهبردی این وظیفه ملی را که محققاً کاهش آسیب پذیری، ارتقاء پایداری ملی و ...

به گزارش م. اله وردی خبرنگار صدای مازندران، مهندس حبیب باقری مدیر عامل سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری ساری به مناسبت گرامیداشت روز پدافند غیرعامل ، پیامی صادر کرد که در متن آن آمده اسن:

بسم الله الرحمن الرحیم

پدافند غیرعامل به عنوان یکی از ساده‌ترین،کم هزینه‌ترین وصلح‌آمیزترین روش‌های دفاع یک دولت و ملت در مقابل دشمنان و همچنین عامل دستیابی به رفاه و توسعه همه‌جانبه است که موجب افزایش بازدارندگی، کاهش آسیب‌پذیری،ارتقاء پایداری ملی و همچنین کنترل ومدیریت بحران در مقابله با تهدیدات و اقدامات نظامی و غیرنظامی دشمن می‌گردد.


تأکید رهبر عظیم‌الشأن انقلاب اسلامی و فرمایشات معظم‌له مبنی بر اینکه " پدافند غیرعامل یک اصل مهم در راستای مصون سازی خواهد بود، برای همیشه نه برای یک مقطع خاص"؛ حاکی از اهمیت ویژه این مقوله در راستای مصون‌سازی وفراهم آوردن بسترهای توسعه پایداراست.

بدون شک هفته پدافند غیرعامل فرصت مغتنمی است تا کلیه مسئولین و مدیران عزیز با اندیشه ای راهبردی این وظیفه ملی را که محققاً کاهش آسیب پذیری، ارتقاء پایداری ملی و تسهیل کننده مدیریت بحران در شرایط خاص و ویژه را به دنبال خواهد داشت، سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.

اینجانب ضمن تبریک فرا رسیدن ایام این هفته ، توفیقات روز افزون همه کسانی که در این مسیر جهت انجام وظایف و رسالت های محوله تلاش می کنند را از ایزد منان مسئلت دارم.
حبیب باقری
مدیرعامل سازمان مدیریت ومهندسی شبکه حمل ونقل شهرداری ساری

 
نظر شما